Zadzwoń 668 828 270
Facebook
Balustrady
Schody, tarasy i balkony stanowią integralny element każdego domu. Wykorzystaj ich potencjał...

Balustrady – nowoczesność i funkcjonalność

Schody, tarasy i balkony stanowią integralny element każdego domu. Wykorzystaj ich potencjał dzięki zastosowaniu niepowtarzalnym poręczy i balustrad dekoracyjnych.  Wygląd i funkcjonalność  tych elementów może stanowić istotną kwestię dla ogólnego charakteru Twojego domu. Poznaj balustrady, które łączą współczesną stylistykę z elegancją. 

Współcześnie możliwości w projektowaniu i realizacji balustrad i poręczy są praktycznie nieograniczone. Możesz zatem dobrać materiały tak, aby cieszyły zarówno Twój wzrok, jak i dawały solidne poczucie bezpieczeństwa. Puść wodze fantazji i podkreśl niepowtarzalny charakter swojego domu. 

Balustrady drewniane 

Drewno od najdawniejszych czasów było wykorzystywane przy produkcji balustrad i poręczy. Tym samym stało się ono tradycyjnym i powszechnym elementem dekoracyjnym. Jednak współcześnie projektanci najczęściej łączą drewno z  nowoczesnymi elementami, nadając mu nowy –  świeży wygląd. Dlatego też drewno pojawia się w nowej odsłonie w zestawieniu ze stalą nierdzewną. 

Balustrady ze stali nierdzewnej 

Metal jest współcześnie jednym z najchętniej wybieranych materiałów do produkcji wszelkich zdobniczych elementów w aranżacji domów. Nic więc dziwnego, że balustrady i poręcze wykonane ze stali nierdzewnej są tak wszechstronnie wykorzystywane. A to wszystko ze względu na aspekty wizualne i funkcjonalność tego materiału. Produkty wykonane ze stali nierdzewnej są łatwe w utrzymaniu czystości i służą przez długie lata. 

Balustrady szklane 

Dostępność materiałów i nowoczesność technologii sprawia, że szkło stało się istotnym elementem w projektowaniu balustrad zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Szkło najczęściej występuje w połączeniu ze stalą nierdzewną. Wykorzystanie tych dwóch materiałów pokaże przestronność Twojego domu i sprawi, że optycznie będzie wydawał się większy.  

Powrót do listy blogów